Šuhaji

penautor: Jan Hála (1890 Frymburk - 1959 Važec)

Signované vľavo dole. Zasklené. Technika: ceruza, tuš. Rozmery s rámom: 37,5 x 42 cm.

Datovanie: 1926
Technika: kombinovaná technika
Rozmery: 20 x 24 cm

Aktuálna cena: 600 EUR
Vyvolávacia cena: 600 EUR