Jarní tání

penautor: Josef Ullmann (1870 Nekmíř - 1922 Praha)

Signované vľavo dole. Rozmer s rámom: 67 x 83,5 cm. Na spodnej časti rámu je v strede kovový štítok "J. Ullmann".
Datovanie: Technika: olej Rozmery: 47,5 x 64 Signatura:
Aktuálna cena: 50 000 Kč
Vyvolávacia cena: 50 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 5h 16m 24s