Antifona

penautor: Milan Grygar (1926 Zvolen)

Signované a datované na zadnej strane dole. Zasklené. Rozmery s rámom: 121,5 x 111,5 cm. 21/60.

Datovanie: 2011
Rozmery: 119 x 109 cm

Aktuálna cena: 3 500 EUR
Vyvolávacia cena: 3 500 EUR