Žiaranka (publikované)

penautor: Mikuláš Galanda (1895 Turčianske Teplice - 1938 Bratislava)

Signované vpravo dole. Technika: tuš, tempera. Zasklené, pasparta. Rozmery s rámom: 38,5 x 32 cm. Dielo publikované na str. 74 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela. Dielo overil: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová.

Datovanie: 1937
Technika: kombinovaná technika
Rozmery: 20 x 13,5 cm

Aktuálna cena: 6 000 EUR
Vyvolávacia cena: 6 000 EUR