Narodenie/Vianoce (publikované)

penautor: Ľudovít Fulla (1902 Ružomberok - 1980 Bratislava)

draží sa

Signované ceruzou vpravo dole. Technika: kolorovaný drevorez. Zasklené, pasparta. Rozmery s rámom: 31 x 36 cm. Dielo publikované na str. 66 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela. Dielo overil: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová. Dielo publikované: Ľudovít Fulla 1966, č. kat. 127 a Ľudovít Fulla 2009, str. 364, č. kat. graf. 323.

Datovanie: 1949
Technika: drevoryt
Rozmery: 10 x 12,5 cm

Aktuálna cena: 5 000 EUR
Vyvolávacia cena: 5 000 EUR