Jasný deň

penautor: Ladislav Záborský (1921 Tisovec - 2017 Martin)

Signované vľavo dole. Rozmery s rámom: 60,5 x 75,5 cm.
Datovanie: 1970 Technika: olej Rozmery: 58 x 43 Signatura:
Aktuálna cena: 20 000 Kč
Vyvolávacia cena: 20 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 3h 51m 19s