V práci (publikované)

penautor: Miloš Alexander Bazovský (1899 Turany - 1968 Trenčín)

Signované vpravo dole. Gvaš, tempera. Zasklené, pasparta. Rozmery s rámom: 50,5 x 46,5 cm. Dielo publikované na str. 51 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela, dielo overili: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová.

Datovanie: 1935
Technika: kombinovaná technika
Rozmery: 27,5 x 21,5 cm

Aktuálna cena: 4 000 EUR
Vyvolávacia cena: 4 000 EUR