In Bed with Milan, Praha 1999

penautor: Robert Vano (1948 Nové Zámky)

cathegoryKategória: Fotografie

Signované uprostred dole, 1/10. Rozmer s rámom: 53 x 43 cm. Zasklené, pasparta.
Datovanie: 2004 Technika: Rozmery: 25 x 29,5 Signatura:
Aktuálna cena: 20 000 Kč
Vyvolávacia cena: 20 000 Kč
Príjem limitov do: 3d 5h 14m 16s