Dedina (publikované)

penautor: Miloš Alexander Bazovský (1899 Turany - 1968 Trenčín)

Signované vľavo dole. Rozmery s rámom: 51 x 64 cm. Dielo publikované na str. 50 v knižnej publikácii Zbierka Bohumila Hanzela. Dielo overil: Ján Abelovský a Katarína Bajcurová.

Datovanie: 1940
Technika: olej
Rozmery: 23 x 36 cm

Aktuálna cena: 15 000 EUR
Vyvolávacia cena: 15 000 EUR