Chabenec (publikované)

penautor: Miloš Alexander Bazovský (1899 Turany - 1968 Trenčín)

draží sa

Nesignované. Rozmery s rámom: 49 x 93 cm. Štítok na zadnej strane. Dielo publikované na v knižnej zbierke Ivana Melicherčíka OBRAZY strana č. 25.

Datovanie: 1947
Technika: olej
Rozmery: 24 x 69 cm

Aktuálna cena: 9 000 EUR
Vyvolávacia cena: 9 000 EUR