Geometrická kompozícia II.

penautor: Getulio Alviani (1939 Udine, Taliansko - 2018 Miláno, Taliansko)

Signované a datované na zadnej strane. Rozmery s rámom: 46 x 88 cm. 1/5.

Datovanie: 1978 - 2011
Technika: tlač
Rozmery: 42 x 84 cm

Aktuálna cena: 5 000 EUR
Vyvolávacia cena: 5 000 EUR