Konec dodávek plynu II.

penautor: Marek Simon (1980)

cathegoryKategória: Kreslený humor

Signované na zadnej strane. Originálna kresba fixou.
Technika: fixky, materiál: papier A4
Rámovanie: nie
Stav: perfektný
Koniec aukcie: 25.08.2022 18:30
dosiahnutá cena: Dostupné po prihlásení
Vyvolávacia cena: 58 €